Adni jó

Idén harmadszorra hirdette meg karácsonyi ajándékgyűjtő akcióját a PontVelem Okos Program, mely mostantól a Karácsonyi MosolyManók nevet viseli. A kezdeményezés a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal, a GLS-sel és az EMMI-vel együttműködve jött létre. Ehhez a kezdeményezéshez iskolánk is csatlakozott. A gyerekek által hozott ajándékokat tizenöt nagy dobozba csomagoltuk.
A Mátrix Közhasznú Alapítvány működteti a „Szeretetcsoki” gyermektámogató csokigyűjtést, amely révén egy tábla csoki mellékleteként rajzokat vagy jókívánságodat eljuttathatnak az iskolások a betegségekkel küzdő gyermekeknek. Ehhez a kezdeményezéshez 105 tábla csokival, ötven doboz színes ceruza, illetve filctoll készlettel, és harminc doboz gyurmával járultunk hozzá.
A helyi rászorulókra is gondoltak diákjaink, nekik negyven cipősdoboznyi ajándék gyűlt össze.
Bízunk benne, hogy sok gyermek arcára csaltak mosolyt ajándékaink!