Ballagás 2017.

„Az emberben ott rejlik az egész világ, s ha tudod, hogyan szemléld és hogyan tanulj belőle, a kapu előtted, a kulcs pedig a kezedben.”

Június 17-én elballagott iskolánk 47 diákja. Reggel 8 órakor indultunk körbe az iskola épületében, és elköszöntünk diáktársainktól és a tantermektől. 9 órakor már megtelt az udvar vendégekkel: tanárainkkal, szüleinkkel, rokonainkkal. Először a 7.-esek búcsúztak el tőlünk, majd mi köszöntünk el tőlük és tanárainktól. Gabica néni kupákkal, plakettel és emléklappal jutalmazta meg azokat, akik valamilyen téren kimagaslóan teljesítettek, majd ezek után szüleinknek köszönte meg a segítségüket. Ők is emléklapot és Huber Erika néni által készített plakettet kaptak. A zászlóátadás és a lufik felengedése után, utoljára szólt nekünk a csengő. Szeptembertől már egy másik iskola falai között tanulunk, de sosem feledjük honnan indultunk.

Comments are closed.